top of page
1. lépés: 7 napon át vezess kérlek étkezési naplót, digitális formában.
Azt javaslom, hogy telefonos jegyzetbe írd össze, és onnan másold be a megfelelő mezőkbe.
Nagyon fontos, hogy az étkezési napló elemzésének akkor lesz értelme, ha nem próbálod jól csinálni. Ez nem egy vizsga, nem jár érte csillagos ötös, nem kell senkinek megfelelni! Én is akkor fogok tudni hasznos és jó tanácsokat adni, ha a naplód valóban tükrözi az általános szokásaidat. Hidd el, nem ciki a hamburger meg a pumpkin spice latte - majd adok tanácsokat erre is.! A ciki pedig legyen az, ha valaki nem is kíváncsi a hibáira és nem is szeretne az életminőségén javítani! ♡
2. lépés: gyere vissza erre az oldalra, és küldd be a naplót!
bottom of page
